Якість ортопедичної основи повністю залежить від ламелей, точніше – від матеріалу, який використовується при виробництві латофлекса: він може бути зроблений із шпону бука, граба, берези, осики, клена і кожен вид деревини має певні властивості. Букові ламелі вважаються ідеальними (в усіх відношеннях) для використання в ортопедичних гратах основ каркаса. На другому місці за популярністю стоять грабові лати, потім – березові.

Бук відноситься до твердих порід деревини, при цьому має підвищену міцність і гнучкість, гарну стійкість до деформацій, відмінно утримує кріплення, має високу повітропроникність і зносостійкість, менш ніж інші породи дерева схильний до викривлення і розтріскування, має високі амортизаційні показники. Технологічні та експлуатаційні властивості можна порівняти з показниками дуба. Ламель з бука не набагато дорожче березової, але служить довше і має більш високі ортопедичні показники, чудово доповнює і підвищує властивості ортопедичних матраців.
 

Асортимент нашої крамниці налічує три види латофлекса: буковий, грабовий, березовий. Ламель ORTOLAND™ вироблена на фабриці зі сертифікованих матеріалів за сучасними технологіями з дотриманням всіх стандартів та норм. Для виготовлення ламелей використовується високоякісний шпон з бука або граба, тверда деревина яких дуже близька за характеристиками та за всіма своїми властивостями личить для ламелей. Основні переваги бука – твердість, міцність і гнучкість. У висушеному вигляді щільність становить 670 кг/м³, твердість за шкалою Брінелля (метод відновленого відбитка) - 3,8. Не поступається за своїми показниками і граб: твердість по Брінеллю 3.7, середня щільність – 700 кг/м3.

Технологічні параметри ламелей: 7 шарів шпону склеєні між собою органічними смолами; товщина планки 8 мм. Випускається ламель шириною 38 мм, 53 мм, 68 мм, довжиною від 500 до 900 мм; радіус згину 4 м, клас емісії Е1. Для основи каркасів Ортоленд використовується тільки ламель власного виробництва з твердих сортів деревини (переважно букова) шириною 53 мм (ця ширина ідеально підходить для ортопедичної бази під матрац) або лати тієї ж ширини з інших сортів твердих порід деревини.

Ламель, як і будь-який виріб з натурального матеріалу, неоднорідна за кольором та  текстурою. Відтінок може коливатися від сріблясто-білого та світло-бежевого до темного з відходом в жовті теплі відтінки. Ні різнобарв'я, ні розбіжність в малюнку деревини на поверні шпону не є браком.

Якість ламелі визначається:

►  деревиною шпону – впливає на основні характеристики;
кількістю шарів шпону в планці: велика кількість шарів підвищує міцність та пружність;
►  радіусом згину – планка повинна мати дугоподібну форму.

Ламель продається в роздріб (від 1 шт.) та гуртом (в необмеженій кількості).
Замовити і купити букову, грабову або березову ламель можна на нашому сайті або зробити заявку менеджеру на пошту | у Viber.