Компанія ОРТОЛЕНД добре відома на меблевому ринку України як один з найбільших українських виробників латофлекса та якісних металевих каркасів ліжок з ортопедичними основами з ламелі; вся продукція випускається під маркою ORTOLAND. Компанія була заснована в 2009 році, має репутацію надійного партнера, який пропонує якісну продукцію та вигідні умови спільної роботи.

Для оптових постійних покупців діють партнерські ціни; при закупівлі партій великим гуртом – спеціальні ціни; для роздрібних покупців при замовленні стандартної позиції – відвантаження в день замовлення\оплати або в найближчий день, акції. Незалежно від статусу покупця (постійний гуртовий, виробник меблів, посередник або роздрібний), компанія беззастережно виконує усі свої гарантійні зобов'язання щодо якості та постачання продукції.

Офіси компанії, склади та виробничі філії розташовані в трьох регіонах України:

виробництво каркасів, склад готових виробів і ламелей знаходиться в Південно-Східному регіоні (Запорізька обл.), обслуговує покупців півдня і сходу України;

центральний офіс: виробництво латофлекса (буковий, грабовий, березовий), склад ламелей і каркасів розташовані в Хмельницькій області та здійснює постачання по всьому Західному регіону;

склад в Києві: весь розмірний ряд каркасів, здійснює продажі по центральному регіону і північно-східним областям, безперервно оновлюється і поповнюється за рахунок відлагодженого графіку постачань безпосередньо з виробництва.

Незважаючи на всі економічні перипетії, підприємство утримує лідерські позиції на українському ринку, вкладає кошти в модернізацію обладнання та впроваджує сучасні системи менеджменту, нарощує обсяги виробництва і продажів; залучає нових партнерів і продовжує співпрацювати з постійними замовниками; доповнює новими позиціями асортимент виробів, контролює якість на кожному етапі виробництва, використовує тільки сертифіковану сировину і матеріали від своїх постійних, перевірених часом, постачальників.

Ортоленд – це не тільки відомий бренд і якісна продукція. Ортоленд – це ще й команда людей, яка злагоджено працює протягом багатьох років. Щодня і тільки для Вас ми: обробляємо замовлення, формуємо логістику, відвантажуємо посилки на пошту, проводимо акції для роздрібних покупців; консультуємо, розглядаємо та приймаєм заявки на нестандартні вироби, опрацьовуємо креслення й специфікації, налагоджуємо випуск гуртових партій та відвантажуємо без затримок точно за графіком. Найчастіше саме виробники меблів рекомендують нас як компанію "..яка може зробити усе без винятку, швидко та якісно!"

Компанія завжди відкрита для нових парнерів, ідей  та можливостей розвитку, тому ми запрошуємо Вас приєднатися до нашого "партнерського клубу" та розпочати спільну роботу.

Ласкаво просимо!