Збірно-розбірні каркаси Леголенд (Legoland) стали новинкою в асортименті продукції компанії у 2020 році. Спочатку каркаси випускалися тільки під замовлення для декількох українських меблевих фабрик, потім було прийнято рішення про роздрібний та гуртовий продаж каркасів для ширшої аудиторії.

Конструкція цих каркасів була створена на замовлення виробників ліжок з урахуванням всіх їхніх вимог, пройшла необхідні випробування: велику вагу, точкові навантаження на окремі ділянки основи та рами, механічний вплив та й тиск підйомних механізмів максимальної потужності. В процесі випробувань враховувалися побажання замовників та виправлялися всі недоліки конструкції і після повного схвалення меблярями каркас вийшов в серійне виробництво; на даний момент каркас Леголенд продається гуртом та в роздріб по всій Україні, експортується в країни Європи.

Каркаси Леголенд випускаються в тих самих категоріях, що й цільнозварні каркаси Ортоленд: (СТАНДАРТ, ХЛ, 2ХЛ, 3ХЛ); профіль рами каркаса як і у цільнозварних: прямокутний (20х30 мм та 40х30 мм) з товщиною стінки 1.2 мм.

Кут каркаса фіксується додатковою кутовою стяжкою «косинка» з двома ребрами жорсткості; на кінцях бічних царг приварена труба, яка вставляється в порожнину профілю верхній і нижній планок каркасу; з'єднання царг рами таким чином надає додаткову жорсткість конструкції й надійність фіксації як кутового з'єднання, так і рами в цілому.

Всі отвори в профілі рами профіксені заклепувальними гайками, що гарантує міцність з'єднань і запобігає ослабленню кріплення. Бічні та центральна царги укомплектовані ламелетримачами; при необхідності робиться посилення поперечними планками й додатковими ніжками.

Стандартна комплектація включає в себе металеві царги (бічні, центральну (для дворядних), торцеві – нижню, верхню), всю необхідну для складання каркаса кріпильну фурнітуру, кутки стяжки, набір букових ламелей Ортоленд 53х8 мм (кількість – в залежності від обраної категорії каркаса), стандартний комплект регульованих металевих ніжок (висота 23 см) відповідно до заявки (центральні, кутові). Каркаси упаковані в коробку з гофрокартону.

Каркаси Леголенд виробляються односпальними і двоспальними, довжиною 190 і 200 см, шириною від 80 до 180 см. На спецзамовлення можливе виготовлення каркасів нестандартного розміру і\або комплектації. При гуртових заявках (не меньш 200 шт.) може бути змінений колір фарбування (стандартний «чорний» на RAL кольору замовника); термін виготовлення виробів в цьому випадку може перевищувати 10 робочих днів, що узгоджується і затверджується із замовником додатково.

На раму каркасу (в якості додаткової опції) можуть встановлюватися за звичайною схемою підйомні механізми і \ або фіксатори матраца (матрацотримачи).

Зацікавилися? Залишилися питання? Ви є виробник меблів та хотіли б отримати зразок для випробувань? Пишіть і дзвоніть нашим менеджерам, вони завжди проконсультують та допоможуть оформити заявку і покупку.