КАРКАСИ: цільнозварний VS розбірний 

Склалося стійке переконання що найнадійнішими є каркаси з цільнозварною рамкою. Дійсно, цілісність рами говорить сама про себе що може трапитися з монолітом?

Але найчастіше життєві обставини складаються так, що розбірний каркас був би більш кращий, але упередження про його ненадійність схиляє вибір знову на користь цільної рами. Сучасні технології та конструкції зробили розбірні каркаси не меньш міцними й, в той же час, більш зручними для зберігання і транспортування.

Отже, розбірні каркаси поділяються на дві групи: розбірні на 2 частини та повністю розбірні на деталі з упаковкою у невелику коробку.

Перша група розбірних каркасів досить відома й користується популярністю завдяки можливості безпроблемної доставки виробів в будь-яке приміщення незважаючи на вузькі або низькі дверні прорізи, сходи, тісні ліфти з обмеженим простором. В каркасах цієї групи кожен ряд ламелей обрамлений в "приватну" цільнозварну раму; каркас легко збирається в єдину конструкцію суміщенням частин та стяжкою кріпильної фурнітурою. Каркаси шириною більше 180 см виготовлені з трьох незалежних частин і збираються тим же способом що й  двоспальні дворядні каркаси. Після збору конструкції використовуються, як і звичайні суцільнозварні каркаси, без будь-яких обмежень.

Друга група  каркаси повністю розбірні на окремі деталі і комплектуючі. Така конструкція каркасів з'явилася на українському ринку відносно нещодавно, маловідома покупцям і викликає певну недовіру. Навіщо купувати такий каркас?

Є ситуації коли такий каркас незамінний: Ви орендуєте квартиру і відмовляєтеся від покупки сучасного ліжка і матраца, тому що доводиться переїжджати і дорого\незручно все транспортувати? На вашій дачі досі старе ліжко, тому що не хочеться залишати гарні меблі в неопалюваному будинку на зимовий період? Ваша база відпочинку або пансіонат використовується тільки в літній період? В цьому випадку повністю розбірні каркаси  ваш варіант та рішення всіх проблем.

Компанія Ортоленд випускає збірно-розбірні каркаси Леголенд, з повним описом яких можна ознайомитися в статті про каркаси Леголенд. Збірка каркасу інтуїтивно зрозуміла й займає лише близько години для непідготовленої людини. На раму каркаса можна встановлювати підйомні механізми і\або утримувачі матрацу так само як і на цільнозварні каркаси. Леголенд можна швидко та легко розібрати, упакувати в коробку, перевезти або поставити на зберігання в комору у вертикальному або горизонтальному положенні. Каркаси можуть багаторазово збиратися\розбиратися без будь-яких негативних наслідків.

Каркаси Леголенд так само міцні та надійні, як й каркаси з цільнозварною рамкою. Це підтвердили меблеві фабрики (на замовлення яких спочатку й створювалася ця розбірна конструкція),  провівши численні тестові випробування виробу.

У кожної групи каркасів є свої переваги і недоліки, які в основному стосуються лише вартості і зручності транспортування та зберігання. У плані надійності відмінностей немає: всі три групи (включаючи цільнозварні) мають міцні конструкції, які пройшли випробування на меблевих фабриках, отримали позитивні відгуки виробників матраців, якість виробів оцінили наші роздрібни покупці.

Вибір типу каркаса залежить лише від ваших потреб і подальшої експлуатації виробу:

► габарити каркаса не створюють незручностей?  купуйте цільнозварний каркас;
► потрібно занести в кімнату з вузьким дверним прорізом?  беріть розбірний на 2 \ 3 частини;
► хочете зручне ліжко на літній дачі замість розкладачки або збираєте меблі на склад в курортному пансіонаті на зимовий період?  каркас Леголенд найбільш підходящий варіант.

Визначилися? Замовити і купити каркас будь-якої конструкції можна безпосередньо на нашому сайті або зробивши заявку менеджеру на пошту або Viber.

Приємних покупок і комфортного сну!