В даному розділі ми зібрали питання які щодня та найчастіше задають наші покупці: який метал, чим пофарбовано, скільки шарів в ламелі, чому профіль металу рами прямокутний, яким перевізником відправляєте, які гарантії, навіщо купувати з посиленням та що це, хто виробник і т.д, і т.д., і т.д.?

Будь-яка людина вперше зіштовхнувшись з необхідністю вибору та покупки каркаса ліжка спочатку розгубиться серед великої кількості пропозицій, брендів, конструкцій та реклами, яка найчастіше підносить явні недоліки як родзинку й переваги.

Щоб Ви краще орієнтувалися у товарах "каркасного ринку" ми підготували невелику збірку описів конструктиву виробів, рекомендацій щодо вибору, відповімо на питання про гарантії, доставці та інше. Більше інформації з розгорнутими поясненнями нюансів можна знайти в розділі СТАТТІ \ БЛОГ.
Щоб завжди бути в курсі наших подій (акції, розпродажі, подарунки, новини, статті) обов'язково підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо у Вас все ще залишилися питання
 зателефонуйте нашим менеджерам і Ви гарантовано отримаєте максимально повну і чітку інформацію, яка допоможе остаточно визначитися і купити каркас.

Для зручності пошуку всі питання розподілені тематично:

ЗАГАЛЬНІ ЗАПИТАННЯ: гарантії, доставка, терміни, де знаходиться фабрика і т.д.

ПРО КАРКАСИ ОРТОЛЕНД: які вироби продаються під цим брендом, конструкція, збірка, нестандарти, посилення, що таке категорії, як вибрати та інше.

ПРО КАРКАСИ ЛЕГОЛЕНД: каркас-новинка, наскільки надійна конструкція, чи можна ставити підйомники, доставка, пакування та інше.

ПРО РОЗКЛАДАЧКИ: які особливості, скільки місця займає, яка максимальна довжина, які матраци можна використовувати і т.д.

ПРО ФУРНІТУРУ: хто виробник, з чого зроблено, які матеріали використовуються, які габарити і т.д.

ТЕЗАУРУС: стисло й довідково про термінологію та поняття, які зустрічаються на сторінках цього сайту.

Легкого вибору та гарних покупок!